אודות

נעים להכיר, שמי איציק ליטני,

אני בוגר בית הספר להיסטוריה של אוניברסיטת תל אביב, לימודי תיירות באוניברסיטת חיפה, בוגר בית הספר הגבוה לבישול תדמור, ומורה דרך מוסמך מטעם משרד התיירות. אני משתמש בכל הידע הרחב שלי לשם יצירת חוויה אחרת: סיורי תוכן שמטרתם הכרת תרבויות בראי ההיסטוריה והאוכל של אוכלוסיות שונות בארץ.

פיתוח חוויה חדשה עבור המטיילים

ההחלטה לשלב את שני התחומים, באה ליצור חוויה חדשנית שאיננה קיימת כיום בשוק המקומי. עד כה יכולתם לבחור בין סיור קולינרי לבין סיור היסטורי כשכל אחד מהם מתמקד בדברים שונים – כעת נחסכת ההתלבטות : סיורים המשלבים רקע היסטורי עם טעמים מקומיים, ומחברים את הפן ההיסטורי לזה הקולינרי , מתוך אמונה כי קיים קשר הדוק בין השניים, והם מפרים זה את זה.

קראו עוד

הסיורים שלי מתחלקים לשתי קטגוריות עיקריות:

סיורים בארץ

כיום,  הסיורים מתמקדים בעיר נצרת וסביבתה ובעיר ירושלים וסביבתה, שתי ערים בעלות היסטוריה עשירה במיוחד, ומטבח מקומי עשיר לא פחות. חווית ההכרות האישית עם תרבות המקום כפי שהיא באה לידי ביטוי בהיסטוריה ובאוכל של האזור, היא בלתי נשכחת!

במרחק של שעה וחצי נסיעה בלבד מאזור המרכז נזכה לחוות את ההיסטוריה והקולינריה המקומית , כל אזור לפי אפיונו, כל אוכלוסייה לפי ייחודה. מדובר בחוויה בלתי נשכחת של חיבור בין סיפור לבין טעם.

מלבד הסיורים הקבועים ניתן כמובן גם לקבוע מראש סיורים בהתאמה אישית.

קראו עוד

סיורים בחו״ל

אני מזמין אתכם ליצור קשר ולקבל פרטים אודות סיורים שניתן לערוך בחו״ל, בעיקר באירופה.

הסיור הבינלאומי הקרוב ייצא לחבל פוליה שבדרום איטליה, מחוז פחות מוכר לתייר הישראלי. המסיירים יזכו להכיר את התרבות הפולייזית דרך הסיפורים המרתקים, האנשים וכמובן האוכל המקומי. ביחד נגיע למקומות אליהם לא מגיע התייר הממוצע ולכן מובטחת חוויה מיוחדת במינה.

קראו עוד

סיור מותאם אישית?

השאירו פרטים ונדבר על זה.

דילוג לתוכן